2021

biuro@gabinet-wierzbna.pl

+48 692 132 037

KOPANICA

BORYSÓWKA

Borysówka, bo tak nazywa się posiadłość, położona jest 28 km od Augustowa i 25 km od Suwałk we wsi KOPANICA, pośród lasów Wigierskiego Parku Narodowego z bezpośrednim dostępem do lini brzegowej jeziora Tobołowo. To wyjątkowe miejsce wśród ofert noclegów w okolicy Augustowa, które goście cenią za komfort, niezależność, spokój, całkowitą prywatność oraz malownicze położenie. 

TRZYRZECZKI

UROCZYSKO TRZYRZECZKI

Nasze Uroczysko to idealne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku w pięknych otoczeniu Biebrzańskiego Parku Narodowego. To doskonałe miejsce zarówno dla amatorów błogiego leniuchowania jak i fanów aktywnego wypoczynku. 

JAMINY

DOM POD LIPĄ 

   ,,Dom pod Lipą'' jest domem całorocznym. Położony jest w Jaminach, gminie Sztabin, powiecie augustowskim, na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego. Duże ogrodzone podwórko zapewnia bezpieczeństwo i wygodę wszystkim wypoczywającym.

RUDAWKA

LEŚNICZÓWKA LIPINY

   Lipiny to leśna osada w sercu Puszczy Augustowskiej. Drewniany dom położony przy małym skrawku łąki nad Kanałem Augustowskim. To jedyne wolne miejsce w okolicy. Reszta to ogromna leśna puszcza. Każdy, kto tu był, miał wrażenie, że czas się zatrzymał

AUGUSTÓW

KRÓLOWA WODA

   Ośrodek "Królowa Woda" położony jest na zachodnim, zalesionym brzegu Jeziora Sajno w odległości ok. 3 km od centrum Augustowa. Nazwa ośrodka pochodzi od nazwy zatoki, od początku (lata 60-te) aż do 2004 r.jest związany z MZG Warszawa. Od 2005 prowadzony jest przez firmę rodzinną realizującą motto "wypoczynek w zgodzie z naturą".

AUGUSTÓW

REZYDENCJA RODZINNA

Zapraszamy Państwa nad najpiękniejsze z augustowskich jezior, gdzie w otoczeniu bezkresnej puszczy, nad malowniczym brzegiem znajduje się nasza Rezydencja. Lokalizacja Rezydencji Rodzinnej gwarantuje naszym Gościom ciszę, spokój oraz niczym nieskrępowany kontakt z przyrodą. 

SUCHA RZECZKA

DOMY W LESIE

Krótko mówiąc — oferujemy możliwość beztroskiego odpoczynku w iście królewskich warunkach — z dala od miejskiego zgiełku, pośród nieskażonych cywilizacją krajobrazów Suwalszczyzny.

AUGUSTÓW

VITA AUGUSTÓW 

Mazury i Suwalszczyzna przyciągają co roku na wczasy rzeszę turystów. Ten region oczarowuje swoim pięknem, odmiennością i świeżością. Zapraszamy do naszej bazy noclegowej w Augustowie na wczasy letnie oraz zimowe.

AUGUSTÓW

SKOWRONEK

Zapraszamy Państwa nad czyste i ciche jezioro Sajno, gdzie możecie spędzić urlop korzystając z naszych domków. Zapewniamy Państwu usługi i atrakcje, niezbędne by urlop był udany. Gwarantujemy czyste jezioro otaczające lasy i urządzenia sportowe. W zasadzie zapewniamy wszystko oprócz pogody.

Jesteśmy tam gdzie Wy! 

 

Odwiedziłeś Augustów? A może znalazłeś nocleg w  okolicach naszego malowniczego miasta? Zapytaj swojego gospodarza, lub sprawdź poniżej czy obiekt w którym mieszkasz jest partnerem Gabinetu Wierzbna. Obiektom partnerskim przysługują liczne rabaty i promocje na zabiegi z naszej oferty. 

GIBY

FARMSTAY MARIANÓWKA U TESI

Marianówka u Tesi jest cichym i wygodnym miejscem z rodzinną atmosferą, kuchnią regionalną i bliskim otoczeniem przyrody.  

PRZYSTANEK ROSPUDA

Gospodarstwo agroturystyczne  położone w malowniczej miejscowości Sucha wieś niedaleko Raczek (18km od Augustowa). Na terenie gospodarstwa znajduje się wypożyczalnia kajaków. W odległości 2km znajdują się ruiny słynnego niegdyś z swej świetności - Pałacu Michała Paca.

SUCHA WIEŚ

SIEDLISKO WIGRY

 

 Dziewiczość tutejszej przyrody oraz malowniczość krajobrazów urzekły nas do tego stopnia, że postawiliśmy sobie za cel podzielić się tym, co mamy z innymi, a przy okazji zrealizować nasze wieloletnie marzenie - otworzyć gospodarstwo agroturystyczne.

ROSOCHATY RÓG

OFICJALNE OBIEKTY

PARTNERSKIE

Marek Kowalski